Avantajları Nelerdir?

En büyük avantajı memnuniyeti örnekleme metodu ile değil her kullanıcı için yapabilme kapasitesidir. Üstelik bu işlem için 1 sn gibi çok kısa bir zaman ayırmak yeterli olmaktadır.

Heyecan verici önemli bir özelliği ise hizmet kalitesinin anlık olarak değerlendirilerek performansı düşen hizmet noktaları için anlık uyarı sistemi sağlamasıdır. Hizmet kalitesinin ölçümünün sayısal olarak geniş bir kitlede ve anlık olarak yapılabildiği benzer bir ölçme sistemi daha bulunmamaktadır.

Toplam kalite sistemini benimsemiş ve Memnuniyet oranlarını izleyerek yükseltmeyi amaçlamış her kurumun bünyesine katması gereken yeni nesil performans değerlendirme sistemidir. Sistemin kurulumu, kurum veya işletmenizin büyüklüğüne göre değişmekle birlikte aynı gün içerisinde tamamlanabilecek kadar kolay ve hızlıdır. Kullanıcı, bölüm ve şifrelerininizin tanımlanmasının ardından qbuton cihazları tak ve çalıştır özelliği ile kolayca adapte edilebilir. Bir lazer yazıcı kurmaktan çok daha kolaydır.

Sistem ile birlikte verilen tüm elektronik cihazlar 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Sistemde kullanılan yazılımlarda ise 1 yıl boyunca ücretsiz güncelleme yapılmaktadır. Teknik destek için sisteme kayıtlı kurum ve işletmeler çağrı merkezinden ücretsiz olarak destek alabilirler. Sistemi oluşturan tüm cihazlar TSE ve CE kalite belgelerine sahiptir.