Nasıl Çalışır?

qbuton cihazları sunucu bilgisayar ile kablolu veya kablosuz olarak bağlantı kurabilmektedir. Sistem sunucu yazılımı ve tercih edilen modele göre bağlantı yazılımı ile birlikte çalışır.

Memnuniyet ölçüm sonuçlarını izlemek için şube veya birim içerisindeki 'qbuton Viewer Yazılımı' ile veya internet sitesi üzerinden mümkündür.

Memnuniyet ve çalışan performansı grafiksel ve sayısal olarak anlık, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak izlenebilir. Rapor alınarak dış ortama veri aktarımı sağlanabilir. qbuton memnuniyet sisteminde temel amaç müşterinin zaman kaybetmeden anında bildirim yapabilmesi ve bu işlemin bir iki saniyeyi geçmemesidir. Alınan bildirimin ise müşteri bilgileri ile kolayca entegre edilerek detaylı analiz ve istatistiki bilgiler elde edilmesini sağlamaktır. Kurum veya işletmenin kendi yazılım sistemi qbuton sistemi ile kolaylıkla entegre edilir. Dilerseniz yazılımınızın oluşturacağı bir dosya ile haberleşerek müşteri Id'leriniz ile yapılan değerlendirmeyi eşleştirebilir.

Dilerseniz tanımlayacağınız bir kısayol tuşu ile sistem devreye girebilir veya yazılımınız ile qbuton veritabanını entegre ederek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bu sayede kendi yazılımlarının üzerinde qbuton sisteminin sağladığı tüm bilgi akışını dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.